Oryginalne gadżety z własnym nadrukiem – sposób na skuteczną reklamę firmy 0

Oryginalne gadżety z własnym nadrukiem – sposób na skuteczną reklamę firmy

Jednym z elementów prowadzenia biznesu, jest konieczność prowadzenia działań marketingowych, aby skutecznie trafiać ze swoją ofertą do grona potencjalnych klientów. Promocja aktywności firmy odbywa się dziś na wielu płaszczyznach i przy wykorzystaniu mnóstwa kanałów dystrybucji informacji o produktach/usługach. Pomimo iż obecnie największe tryumfy święci marketing internetowy, to błędem jest zaniedbywanie tradycyjnych form reklamy i promocji przedsiębiorstwa, takich jak np. różnego rodzaju gadżety. Personalizowane gadżety z własnym nadrukiem – to wciąż doskonały sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zaistnienie w świadomości klientów i świetna okazja dla utrwalania dobrych relacji z partnerem biznesowym/kontrahentem. 

Jeśli chodzi o gadżety, to wśród ponadczasowych produktów reklamowych – z pewnością największą popularnością nieustannie cieszą się długopisy, smycze oraz personalizowane kubki z nadrukiem. Rynek reklamy tradycyjnej ciągle jednak ewoluuje i rozwija się, dlatego dzisiaj firmy mogą skorzystać z zupełnie nowych propozycji w zakresie gadżetów. Aby skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji, przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po oryginalne i funkcjonalne gadżety, które odznaczają się wysoką wartością użytkową. W przypadku personalizowanych gadżetów reklamowych bardzo ważna jest ponadto jakość nadruku, która wpływa na wizerunek firmy. Jakie gadżety z własnym nadrukiem cieszą się rosnącym zainteresowaniem i na co specjaliści od marketingu powinni zwracać szczególną uwagę?

Uniwersalne gadżety reklamowe z nadrukiem i nie tylko

Kubki reklamowe, to „nieśmiertelny” gadżet, który w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością, ze względu na swój niewątpliwy walor użytkowy, a także atrakcyjną cenę jednostkową. Gadżety z nadrukiem w formie kubków, to świetna okazja na „uhonorowanie” nimi pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Tego typu gadżety firmowe z nadrukiem, z których obdarowani popijają kawę lub herbatę – zazwyczaj są eksponowane na publicznym widoku, dzięki czemu przykuwają przy okazji uwagę postronnych osób. Nawet jeśli firmowy kubek z grafiką nie wywołuje natychmiastowej i bezpośredniej potrzeby skorzystania z oferty danego przedsiębiorstwa, to uwidocznione na nim logo – zostaje utrwalone w świadomości wielu osób.

Zamawiając w profesjonalnym sklepie gadżety z własnym nadrukiem, warto przy okazji zapytać np. o flagi reklamowe. Miejska przestrzeń pełna jest klasycznych plansz reklamowych, billboardów i bannerów, dlatego dotarcie z przekazem promocyjnym firmy za pośrednictwem takich nośników – bywa znacząco utrudniony. Przedsiębiorcy starają się więc wyróżnić z reklamą na różne sposoby, a jednym z ciekawszych pomysłów – mogą okazać się właśnie powiewające na odpowiedniej wysokości flagi z logo, chwytliwym hasłem albo sugestywnym zdjęciem „sztandarowego” produktu/usługi.

Gadżety firmowe z nadrukiem – inne, niż wszystkie, czyli skuteczna reklama poprzez sport

Sport w wydaniu rekreacyjnym oraz profesjonalnym – to wciąż doskonała platforma do promocji działalności firmy i oferty biznesowej. Moda na zdrowy styl życia, w którym aktywność fizyczna odgrywa istotną rolę – to powszechne dziś zjawisko, które owocuje powstawaniem nowych obiektów sportowych oraz wzrostem liczby imprez, zawodów czy turniejów. Wydarzenia te gromadzą olbrzymie rzesze entuzjastów rywalizacji sportowej i kibiców, a relacje z nich często pojawiają się mediach. Wszystko to sprawia, że sport nadal stwarza atrakcyjną przestrzeń dla sponsorów, ponieważ mają oni możliwość publicznego eksponowania swojego wizerunku, angażując przy tym znacznie mniej środków finansowych, niż kosztuje reklama w TV, radio czy w prasie. Poza tym sam fakt włączenia się firmy we wsparcie imprezy sportowej, która np. ufunduje koszulki z nadrukiem, kubki z grafiką, torby, plecaki albo bluzy turystyczne – buduje pozytywne wyobrażenie o niej i ociepla wizerunek. To z kolei często przekłada się pośrednio na wzrost zainteresowania ofertą firmy przez klientów.

Jeśli chodzi o oryginalne gadżety firmowe z nadrukiem, które z powodzeniem mogą zasilić pulę turniejowych nagród lub trafić do sklepiku na terenie obiektu/klubu sportowego (np. korty tenisowe, siłownia, fitness), to można zdecydować się m.in. na: koszulki, kubki, bluzy/soft shell, plecaki i torby na sprzęt.

Nowoczesne technologie nadruku to gwarancja trwałej oraz wyrazistej grafiki o fotograficznej jakości, bez względu na rodzaj materiału. Warto postawić wyłącznie na sprawdzone rozwiązania i doświadczonych sprzedawców, oferujących gadżety reklamowe z nadrukami, bowiem w tym przypadku kluczowa jest jakość ich wykonania. Grafika, która ulegnie zniszczeniu przy myciu, praniu, wyblaknie pod wpływem promieni słonecznych lub zostanie starta podczas intensywnego użytkowania – źle świadczy o firmie i wystawia jej niekorzystne świadectwo. Troska o najwyższą jakość produktów przeznaczonych na gadżety oraz najlepszy standard nadruku – przekłada się natomiast pozytywne wyobrażenie o przedsiębiorstwie oraz o jego produktach/usługach.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl